• info@altinovasigorta.com
  • +90 537 490 7862
Seyahat Sigortası Yaptırmanın Avantajları Bize yazın size biz ulaşalım
Seyahat Sigortası Yaptırmanın Avantajları

1. Hastalık ve Kaza Umulmadık Anlarda Gelir

Evet, sağlığınız her şeyden önemli; ama yurt dışında yapacağınız sağlık harcamalarının da bütçenizde büyük bir alan tutabileceği bir gerçek. Peki, cüzi bir miktara sağlığınızı güvence altına almak varken neden büyük meblağlar ödeyesiniz ki? İşte, seyahat sağlık sigortaları bunu sağlıyor!

Poliçe kapsamında olan yatarak ya da ayakta tedavi gibi teminatların yanı sıra dilerseniz poliçenize ilaç gönderimi teminatını da dâhil ettirebilir ve ihtiyaç durumunda ilaçlarınıza ulaşabilirsiniz.

2. Ailenizden Birine İhtiyaç Duyabilirsiniz

Seyahat sigortaları, ana ve ek teminatları sayesinde sizi hem maddi hem de manevi olarak güvence altına alır. Elbette başınıza gelmesini hiç istemeyiz, ama yaşadığınız bir kaza nedeniyle yatarak tedavi olmanız gerekiyor ve yalnızsınız… Bu durumda ailenizden birinin yanınızda olmasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer poliçenizde, aile üyelerinden birinin seyahati ve konaklaması ek teminatları varsa poliçede belirtilen limitler dahilinde ailenizden birinin size refakat etmesi konusunda yardımcı olabiliriz.

3. Seyahat Sürenizde Değişiklik Yapmanız Gerekebilir

Yaşadığınız bir kaza veya hastalık nedeniyle belirlediğiniz tarihte yolculuk yapamayabilir ve yurt dışında kalış sürenizi uzatabilirsiniz. Peki, bu durumda oluşan masraflarınızı nasıl karşılayacaksınız. İşte, “Seyahat sağlık sigortası neyi kapsar?” ve “Neden seyahat sigortası yaptırmalıyım?” sorularının cevaplarından biri de bu! Seyahat sigortası, pek çok teminatı sayesinde, karşılaştığınız olumsuz durumlarda maddi ve manevi olarak en az etkilenmenizi amaçlayan sigorta çeşididir.

Seyahat süresinin uzatılması dışında evinizde meydana gelen hasar ya da yakın aile bireylerinin vefatı gibi başınıza gelmesini hiç istemeyeceğimiz durumlarda da seyahat sağlık sigortası, teminatlar dâhilinde seyahat masraflarınızı karşılayabilir.

4. Bagajınız ile İlgili Sorunlar Yaşayabilirsiniz

Seyahatler sırasında en korkulan durumlardan birinin de bagajın kaybolması, gecikmesi ya da hasar görmesi olduğunun farkındayız. Hiç merak etmeyin; mağduriyetinizi giderme konusunda da dostunuz olarak biz yanınızdayız. Ek teminatlar sayesinde geciken bagajınızın size ulaştırılması ya da hasarın karşılanması gibi haklara sahip olabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Altınova Sigorta ile güven dolu yarınlar için, doğru adım at.

Hemen Başvuru Yap

Altıonva Sigorta Hizmetlerimiz