• info@altinovasigorta.com
  • +90 537 490 7862
20+Yıllık
Tecrübe
Hakkımızda

Altınova Sigorta

Altınova Sigorta, 20 yıllık tecrübeye ve uzman bir kadroya sahip bir sigorta şirketidir. Şirketin misyonu, müşterilerine güven dolu yarınlar temin etmek için en uygun sigorta poliçesi fiyatlarını sunmak ve en çok tercih edilen sigorta şirketi olmaktır.

Bu amaçla, şirket müşteri memnuniyetine önem verir ve teknolojiyi olanaklarını sonuna kadar kullanır. Vizyonu ise; müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için sürekli olarak teknolojik ve hizmet kalitesi açısından gelişen sektörde lider bir konumda olmaktır.

Bu amaçla, Altınova Sigorta sürekli olarak ekipmanlarını ve teknolojilerini günceller ve müşterilerine en yeni hizmetleri sunar. Altınova Sigorta, teknolojik altyapısının gücüyle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar ve en uygun sigorta poliçesi fiyatlarını sunar. Bu nedenle, müşterileri tarafından oldukça takdir ve tercih edilir.

Altınova Sigorta, müşterilerine güven dolu yarınlar temin etmek için çalışır ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için her türlü çabayı gösterir.
Images

%100

Müşteri Memnuniyeti

Images

500 +

Anlaşmalı Sağlık Kuruluşu

Images

2000 +

Anlaşmalı Oto Servis

Soru Sor, İletişime Geç

Altınova Sigorta, 20 yıllık tecrübeye ve uzman bir kadroya sahip bir sigorta şirketidir. Şirketin misyonu, müşterilerine güven dolu yarınlar temin etmek için en uygun sigorta poliçesi fiyatlarını sunmak ve en çok tercih edilen sigorta şirketi olmaktır.Birlikte güven dolu yarınlar için bizim iletişime geçin.

Altınova Sigorta Konum

Altınova Sigorta Adres

Hurma Mahallesi 251 Sokak Özen Apartmanı Bina :3 Bağımız Bölüm :4 Konyaaltı/Antalya