• info@altinovasigorta.com
  • +90 537 490 7862
Özel Sağlık Sigortası Faydaları? Bize yazın size biz ulaşalım
Özel Sağlık Sigortası Faydaları?

1. Özel Hastanelerde Düşük Fiyatla Tedavi Olursunuz

Özel hastanede tedavi olmak bir hayli pahalı. Sağlık sigortanız olmadan özel hastaneye gittiğinizde ödeyeceğiniz bedel ile sigortalıyken ödediğiniz bedel arasında epey fark oluyor. Normalde ödeyeceğiniz meblağın çok altında harcama yaparak en iyi hastanelerde tedavi olabilirsiniz. Üstelik bunun ameliyatı, röntgeni gibi muayene dışı kalemleri de var.

2. İstediğiniz Hastaneyi ve Doktoru Seçebilirsiniz

En iyi sağlık sigortası; geniş teminatlı, uygun fiyatlı ve fazla sayıda özel hastane ile anlaşmalı olandır, aklınızda bulunsun. Sigortanızın geçtiği özel hastanelerden ve doktorlardan istediğinizi seçip size uygun tarihte ve saatte muayene olma fırsatı harika değil mi?

3. Özel Sağlık Sigortası Vergi İndiriminden Faydalanabilirsiniz

Bordrolu çalışansanız brüt kazancınızın %5’ini asgari ücretin aylık tutarını aşmamak koşuluyla gelir vergisi ödemenizden düşebilirsiniz. Üstelik bu; sizin, eşinizin ve çocuklarınızın özel sağlık sigortası primleri için geçerli. Aynı şekilde gelir vergisi beyannamesine tabi iseniz yukarıdaki vergi indirimi bu kez yıllık tutar için geçerli olur.

4. Ailenizin Sağlığını da Güvence Altına Alabilirsiniz

Sağlık sigortasının vergi indirimi avantajından bahsederken değindik ama yine hatırlatalım: Eşiniz ve çocuklarınız için de özel sağlık sigortası yaptırarak olası kaza/hastalık durumlarını en az badire, kaliteli sağlık hizmeti, konforlu hastane deneyimi ile atlatabilirsiniz.

Hemen İletişime Geç

Altınova Sigorta ile güven dolu yarınlar için, doğru adım at.

Hemen Başvuru Yap

Altıonva Sigorta Hizmetlerimiz