• info@altinovasigorta.com
  • +90 537 490 7862
Neden KASKO Yaptırmalıyım? Bize yazın size biz ulaşalım
Neden KASKO Yaptırmalıyım?

1. Kaza Sonucu Oluşabilecek Hasarları Karşılar

Sadece karşı taraftan kaynaklı kazalarda oluşabilecek olan hasarları değil; sizden kaynaklı olabilecek araç hasarlarını da kısmen ya da tamamen karşılar. Hangi hasarların karşılanabileceği ise poliçede belirtilir.

2. Çekici Hizmeti Sunar

Çoğu kazada ya da arızada araç hareket edemez hale geldiği için, çekici büyük önem kazanır. Bu nedenle kaskolar belirli durumlar ve limitler dâhilinde ücretsiz çekici hizmeti de sunar.

3. Yedek Araç Verir

Kaza, arıza ve benzeri durumlardan dolayı aracınız onarım sürecinde olduğu ve aracınızı kullanamadığınız için sigorta şirketi tarafından size ikame araç verilir. Böylece yaşanabilecek olan olumsuz durumlardan etkilenmeden günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

4. Hırsızlık Durumunda da Geçerlidir

Çoğu sigorta şirketi, genellikle ek bir bedel ödemek şartıyla hırsızlık gibi durumlarda da kısmen ya da tamamen oluşabilecek zararları telafi ederler. Araç çalınmış ya da çalınmamasına rağmen hırsızlık girişimi sonucu zarar görmüşse sigorta şirketi bu zararları sigorta poliçesinin dâhilinde karşılayabilmektedir.

5. Doğal Afetlerde Oluşan Zararı Giderir

Dolu, sağanak yağmur, yangın, toprak kayması, deprem gibi birbirinden farklı doğa olayları sonucu aracınızda meydana gelebilecek olan zararlar da kasko tarafından karşılanabilmektedir.

6. Sağlık Sorunlarında Destek Olur

Teminatlar içerisine eklenebilen sağlık hizmetleri sayesinde kaza sonucu oluşabilecek yaralanma, ölüm gibi can güvenliği ile ilgili durumlarda da sigorta şirketiniz destek olabilmektedir.

7. Ek Hizmetler Alınabilir

Bu sigortaları sadece verdikleri standart hizmetlerden ibaret olarak düşünmemeli, aracınıza dair ihtiyacınız olan farklı bir hizmeti de kasko teminatları içerisine ekletebileceğinizi unutmamalısınız. Araç için çilingir hizmeti, araç anahtar kaybı, araç aksesuarlarının sigorta kapsamına alınması gibi pek çok farklı seçenek isteğe bağlı olarak güvenceler içerisine alınabilmektedir.

Hemen İletişime Geç

Altınova Sigorta ile güven dolu yarınlar için, doğru adım at.

Hemen Başvuru Yap

Altıonva Sigorta Hizmetlerimiz